У Стокгольмі змінили місце проведення зустрічі турків через погрози РПК

Понеділок, 13 березня 2017, 08:14

Заступник голови керівної турецької партії "Справедливості та розвитку" Мехді Екер заявив, що місце запланованої зустрічі в Стокгольмі було змінено через погрози з боку прихильників Робітничої партії Курдистану (РПК).

Про це повідомляє Daily Sabah.

Екер звинуватив прихильників РПК в тому, що вони залякали власника місця, де мала відбутися його зустріч.

Раніше повідомлялося, що у столиці Швеції власник зали, де мав у неділю виступати високопоставлений чиновник з керівної партії Туреччини, скасував договір оренди.

Екер зазначив, що шведський уряд не заперечував проти його зустрічі.

"Шведський уряд не створював перешкод в цьому питанні, і зробив заяву, яка дозволяє нам виступити, і я подякував їм за те, що вони не створюють нам перешкод", - заявив він.

"Терористична організація РПК є організацією, яка займається залякуванням, та хоче заборонити нашу зустріч у Стокгольмі. Ми зовсім не були здивовані цьому", - додав він.

Нагадаємо, останнім гучним епізодом став дипломатичний скандал між Туреччиною та Нідерландами після того, як голландська влада не дозволила приїхати в Роттердам главі МЗС Туреччини і видворила турецького міністра у справах сім’ї та соцполітики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.