Японія направить у Південно-Китайське море найбільший військовий корабель – ЗМІ

Понеділок, 13 березня 2017, 14:04

Японія планує направити у тримісячний прохід Південно-Китайським морем найбільший військовий корабель, вертольотоносець "Ідзумо", що є найбільшою демонстрацією морської сили в регіоні з часів Другої світової війни.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Вертольотоносець "Ідзумо", спущений на воду лише два роки тому, зробить зупинки в Сингапурі, Індонезії, Філіппінах, Шрі-Ланці та візьме у липні участь у спільних з Індією і США військових навчаннях "Малабар".

До Японії корабель має повернутися у серпні.

"Мета – перевірити можливості "Ідзумо", відправивши його в тривалий похід", - сказало одне з джерел.

Навчання "Малабар" проводяться щорічно з 1992 року як індійсько-американські військово-морські маневри. Японія в останні роки також почала брати в них участь. У грудні минулого року на японсько-індійському саміті прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе висловився за регулярне участь Японії у військових навчаннях спільно з США і Індією.

Офіційні представники ВМФ Японії від коментарів відмовилися.

Вертольотоносець "Ідзумо" має довжину 249 метрів, ширину 38 метрів і висоту 23,5 метра і здатний розвивати швидкість до 30 вузлів на годину. На його борту можуть дислокуватися до 14 вертольотів SH-60K SeaHawk.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.