Люксембург виділяє Україні 500 тис. євро на гуманітарні проекти

Понеділок, 13 березня 2017, 15:55

Глава міністерства закордонних та європейських справ Люксембургу Жан Ассельборн заявив, що його країна виділяє Україні 500 тисяч євро на гуманітарні проекти.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України у Twitter.

"Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн повідомив про виділення 500 тис. євро для реалізації гуманітарних проектів", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 13-14 березня глава МЗС Люксембургу перебуває з робочим візитом в Україні. Сьогодні він разом з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним відвідали Широкине та ознайомилися з наслідками російської агресії.

Метою візиту Ассельборна є поглиблення українсько-люксембурзького політичного діалогу. Крім того, важлива увага у ході візиту міністра приділятиметься аналізу ситуації на Донбасі у контексті збереження позиції Євросоюзу щодо санкцій проти Росії, а також співробітництву Україна-ЄС з урахуванням стану імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і функціонування Зони вільної торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.