Порошенко закликав ЄС посилити санкції проти РФ через "конфіскацію" в ОРДЛО

Вівторок, 14 березня 2017, 16:09

Президент України Петро Порошенко закликає Європейський Союз посилити санкції проти Російської Федерації через "конфіскацію" бойовиками підприємств в окремих районах Донецької та Луганської областей.   

Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном, повідомляє прес-служба президента. 

Порошенко під час зустрічі закликав ЄС підтримати Україну в питанні заборони діяльності "конфіскованих" бойовиками на Донбасі підприємств.

"Просимо підтримки цих рішень, в тому числі шляхом посилення санкцій ЄС проти Російської Федерації, яка дозволила це брутальне порушення міжнародного права", - наголосив президент.

Порошенко також подякував ЄС за нещодавнє рішення продовжити санкції через незаконну анексію Криму.

"Це для нас є надзвичайно важливим та демонстрацією позиції підтримки України", - наголосив він.

Нагадаємо, 13 березня Рада ЄС на півроку продовжила обмежувальні заходи проти фізичних і юридичних осіб з України та РФ за загрозу суверенітету України.Обмежувальні заходи включають у себе замороження рахунків і заборону на в’їзд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?