Єврокомісія оштрафувала 11 авіакомпаній на 776 млн євро за картельну змову

П'ятниця, 17 березня 2017, 13:48

Єврокомісія повторно прийняла рішення проти 11 авіаперевізників через картельну змову у сфері вантажних перевезень і наклала на них штраф у понад 776 млн євро.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Оригінальне рішення Єврокомісії про штраф було прийняте ще у 2010 році, однак було анульоване Судом загальної юрисдикції ЄС через процедурні порушення у 2015 році.

Авіакомпанії уклали картельну угоду Мова йшла про картельну угоду і  підтримували завищені ціні на свої послуги з 1999 по 2006 роки.

17 березня Єврокомісія прийняла нове рішення, яким повторно наклала штрафи.

Компанії, які підпали під дію рішення - Air Canada, Air France-KLM, British Airways, Cargolux, Cathay Pacific Airways, Japan Airlines, LAN Chile, Martinair, Qantas, SAS і Singapore Airlines. Lufthansa і Swiss International Air Lines отримали повний імунітет від дії штрафів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?