Офіційне словацьке агентство та російський Sputnik розпочали співпрацю

Середа, 29 березня 2017, 19:21

Одне із найбільших інформаційних агентств Словаччини TASR підписало угоду про співпрацю з російським інформаційним агентством Sputnik.

Про це повідомляє Omediach.

За інформацією видання, на основі цієї угоди заплановано обмін інформаційними матеріалами та розвиток спільних проектів, які спрямовані на зміцнення взаємин між Росією та Словаччиною.

Повідомляється, що інформаційне агентство Словаччини TASR створено та субсидується державою. Для багатьох ЗМІ є найважливішим джерелом інформації.

Нагадаємо, на початку лютого у НАТО заявили про посилення російської пропаганди і дезінформації, зокрема про те, що такі російські веб-сайти, такі як Sputnik та Russia Today розміщають неправдиву інформацію.

Повідомлялося, що серед старших посадових осіб НАТО і Європейського Союзу зростає занепокоєння з приводу здатності Росії використовувати телебачення та інтернет для розповсюдження фейкових новин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.