Німеччина хоче, щоб ЄС подав до СОТ скаргу на США через мита на сталь

П'ятниця, 31 березня 2017, 12:32

Європейський Союз повинен розглянути питання про подання скарги на США до Світової організації торгівлі (СОТ) через заплановані мита на імпорт сталевого листа з п'яти держав-членів ЄС.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, повідомляє Reuters.

За словами Габріеля, схоже, що уряд США готовий дати американським виробникам "несправедливу конкурентну перевагу" над європейськими виробниками, попри порушення правил міжнародної торгівлі.

"Ми, європейці, не можемо погодитися з цим. ЄС тепер має вивчити, чи має він подавати скаргу до СОТ чи ні. Я рішуче підтримую таке звернення", – сказав Габріель.

Агенція нагадує, що Міністерство торгівлі США дійшло висновку, що сім іноземних виробників демпінгували з деякими марками вуглецевої і легованої стали на американському ринку, що дозволяє йому запровадити антидемпінгові мита, від 3,62% до 148%.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія вирішила застосувати антидемпінгові заходи на два види сталевої продукції, виробленої в Китаї і на Тайвані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.