Єврокомісія вводить антидемпінгові мита на сталеву продукцію з Китаю

П'ятниця, 27 січня 2017, 18:06

Європейська комісія вирішила застосувати антидемпінгові заходи на два види сталевої продукції, виробленої в Китаї і на Тайвані.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії.

"Розслідування, проведене комісією, підтвердило, що китайські і тайванські труби з нержавіючої сталі і труби для стикового зварювання продаються в Європі за демпінговими цінами", - йдеться в повідомленні.

Китайський експорт тепер будуть обкладатися антидемпінговими митами в межах від 30,7% до 64,9%. Тайванський експорт буде обкладатися антидемпінговими митами в діапазоні від 5,1% до 12,1%.

 "ЄС в даний час застосовує безпрецедентне число заходів торговельного захисту від недобросовісного імпорту сталевої продукції, в цілому 39 антидемпінгових і антисубсидіарних заходів, 17 з яких стосуються товарів, що походять з Китаю", - наголошується в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.