Порошенко затвердив ратифікацію угоди з ЄС про участь України в програмі COSME

Четвер, 9 березня 2017, 17:09

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)".

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Ратифікація Угоди COSME дасть змогу Україні реалізовувати проекти за такими напрямками програми: покращення умов доступу малих та середніх підприємств на ринки; покращення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, програма ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)" (Competiveness of Small and Medium Enterprises) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.

Ратифікація Угоди відкриє доступ українським підприємствам державного, приватного та громадського секторів до фінансування як з боку бюджету програми, так і з боку інвестиційних та венчурних фондів Євросоюзу.

Нагадаємо, Верховна Рада ратифікувала 22 лютого угоду між урядом України та Європейським Союзом про участь України в програмі "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу" (COSME).

Раніше повідомлялося, що минулого року Україна офіційно долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.