У Литві відбудуться військово-повітряні навчання НАТО

Середа, 19 квітня 2017, 19:49

25 і 26 квітня в Балтійському повітряному просторі, переважно над Литвою, проходитимуть військово-повітряні навчання НАТО "Ramstein Alloy".

Про це повідомляє сайт командування Об’єднаними повітряними силами НАТО.

У навчаннях братимуть участь винищувачі з Нідердандів та Німеччині, які беруть участь у місії НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії, літаки з Польщі та Норвегії, а також транспортні літаки з Литви, США і літаки НАТО для повітряної розвідки AWACS.

Учасники навчань відпрацьовуватимуть повітряне перехоплення, дозаправку у повітрі, пошуково-рятувальні операції, а також практику диверсій, підходи до різних прибалтійських аеродромів.

Крім того, задіяна авіація також буде тренувати процедуру перехоплення COMLOSS - це сценарій, при якому цивільний літак втрачає контакт з наземними диспетчерами і від нього вимагається ідентифікація в повітрі літаками місії НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".