Туреччина візьме участь у неформальній зустрічі глав МЗС країн ЄС на Мальті

Четвер, 27 квітня 2017, 15:05

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу 28 квітня візьме участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ Європейського Союзу та країн-кандидатів на Мальті.

Про це йдеться в офіційній заяві міністерства, передає Hurriyet Daily News.

Повідомляється, що Чавушоглу візьме участь у зустрічі на запрошення Федеріки Могеріні, верховного представника ЄС із закордонних справ та Джорджа Велла, міністра закордонних справ Мальти, яка в даний час головує в Раді ЄС.

Раніше повідомлялося, що доповідач Європарламенту з турецького питання Каті Пірі закликала ЄС негайно припинити переговори щодо членства Туреччини у блоці.

Євродепутат очікує, що 28 квітня глави МЗС країн ЄС попросять у Єврокомісії дати формальну оцінку виконання Туреччиною критеріїв членства. Грунтуючись на цій оцінці, лідери ЄС у червні зможуть приймати подальші рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".