Британський міністр з Brexit заявив, що Брюссель намагається позбавити його роботи

П'ятниця, 12 травня 2017, 15:34

Міністр уряду Великої Британії щодо Brexit Девід Девіс заявив, що лідери ЄС у Брюсселі намагаються позбавити його роботи.

Про це повідомляє The Telegraph.

Зокрема, він згадав про інформацію, яка просочилася у ЗМІ, щодо зустрічі глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і прем’єра Британії. Під час зустрічі, зокрема, було висловлено сумнів щодо того, чи буде Девіс і після виборів відповідати за переговори щодо виходу з ЄС.

Юнкер назвав витік інформації серйозною помилкою.

"Всі новини про мене є спробою позбавити мене роботи. Насправді я сприймаю це як комплімент. Якщо представники ЄС не хочуть сідати зі мною за стіл переговорів, то на це є причина - це в інтересах Британії, а не ЄС", - сказав Девід Девіс.

Девіс зазначив, що керівництво ЄС не хоче, щоб правляча Консервативна партія Британії досягла успіху на майбутніх виборах, тому що вважає, що це зміцнить позиції Мей на переговорах по Brexit.

"Думаю, ці суперечки стануть уроком Юнкеру, який не буде надалі втручатися у внутрішню політику Британії. В іншому випадку він зіткнеться з аналогічною реакцією", - зазначив міністр.

Варто зазначити, що у Єврокомісії заперечили спроби позбавити роботи Девіда Девіса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності. 

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.