Центр НАТО проводить саміт із протидії втручання Росії у вибори

Понеділок, 15 травня 2017, 16:39

Фахівці з безпеки з 27 країн світу, зокрема, Великої Британії та США, у понеділок зібралися у Празі на п’ятиденний саміт, у центрі уваги якого - протидія ймовірного втручання Росії у вибори.

Про це повідомляє The Guardian.

"МВС Чехії проводить п’ятиденний саміт, який організував спеціальний центр стратегічних комунікацій альянсу Stratcom, щоб переконати окремі держави і ЄС в цілому убезпечити електоральні процеси на тлі зростаючих побоювань, що уряд Путіна може піти на втручання", - ідеться в публікації.

Видання відзначає, що саміт відбувається незадовго до виборів у кількох європейських країнах, зокрема, у Великій Британії, Німеччині та Чехії.

"Зараз західні країни почали ставитися до цього більш серйозно, оскільки вони бачать, що це зачіпає їх самих, а не тільки Україну і країни Балтії", - заявив Якуб Янда з дослідницького центру European Values, одного з організаторів саміту.

Організатори конференції закликають країни Заходу вжити заходів, в тому числі законодавчих, з огляду на те, що їхні демократичні системи та суверенітет може бути під загрозою зовнішнього втручання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.