Німеччина збільшила експорт до України: 1,1 млрд євро в першому кварталі

Середа, 24 травня 2017, 20:41

Експорт Німеччини до України у першому кварталі 2017 року збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року майже на 29% та в абсолютних цифрах склав 1,1 мільярда євро.

Про йдеться у звіті Східного комітету німецької економіки, повідомляє Deutsche Welle.

"Важкий процес реформ в Україні почав себе окупати", - зазначив голова Східного комітету німецької економіки Вольфганг Бюхеле.

Він пояснив це зростання тим, що Україна знову почала сприйматись як ринок з потенціалом до зростання. Окрім збільшення німецького експорту до України, збільшився майже на 6% також і імпорт української продукції до ФРН.

Загалом, за даними Східного комітету німецької економіки, експорт ФРН до країн Східної Європи збільшився у першому кварталі нинішнього року на 20%, до 14,8 мільярда євро. А імпорт до Німеччини з країн Східної Європи зріс на 27,6%, до 16,6 мільярда євро.

Як зазначив Бюхеле, причиною такого зростання стала насамперед активізація торгівлі з Російською Федерацією. Експорт до РФ з ФРН зріс майже на третину, або на 1,5 мільярда євро, а імпорт з Росії зріс на 35%, або на 2,1 мільярда євро.

"Попри санкції, Росія знову стала двигуном торгівлі Німеччини зі Східною Європою", - зазначив Бюхеле.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.