Наступ армії Іраку в Мосулі ускладнюється через смертників та снайперів ІДІЛ

Неділя, 28 травня 2017, 14:21

Операція урядових військ Іраку зі звільнення останнього оплоту "Ісламської держави" у Мосулі сповільнилася в неділю, 28 травня, через смертників та снайперів ІДІЛ.

Про це повідомляє The Associated Press з посиланням на дані двох іракських військових, які говорили на умовах анонімності.

Останній оплот ІДІЛ в Мосулі в основному займає центр Старого міста, а також три сусідніх райони поруч із західним берегом річки Тигр.

За словами офіцерів, просування в Мосулі проходить повільно та обережно, оскільки бойовики ІДІЛ використовують снайперів та смертників.

Повідомляється, що військам вдалося захопити лікарню Ibn Sina, яка є частиною великого лікувального комплексу в районі Шафаа.

Раніше повідомлялося. що військові Іраку у п’ятницю розкидали з літаків над районом листівки, закликаючи місцевих жителів покинути територію.

Нагадаємо, у суботу, 27 травня, Збройні сили Іраку розпочали операцію зі звільнення останнього оплоту "Ісламської держави" у Мосулі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.