В ЄС домовилися про встановлення безкоштовного Wi-Fi в громадських місцях

Вівторок, 30 травня 2017, 09:55

Європейський парламент, Єврокомісія та Рада ЄС досягнули згоди щодо забезпечення безкоштовного інтернету у громадських місцях через ініціативу WiFi4EU, яку буде профінансовано з бюджету блоку.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

ЄС профінансує встановлення бездротових точок доступу у публічних місцях: парках, бібліотеках, лікарнях до 2020 року. За планом, ЄС зосередиться на тих місцях, де є проблеми із доступом до інтернету.

Так звана ініціатива WiFi4EU є частиною більш масштабного плану із капітального ремонту мереж зв’язку.

"WiFi4EU - це перший крок, але потрібно багато чого зробити для досягнення високошвидкісних з'єднань на всій території ЄС", - сказав Андрус Ансіп, віце-президент Єврокомісії з цифрового єдиного ринку.

Система безкоштовного інтернету буде застосовуватися для всіх країн-членів.  ЄС має намір виділити на фінансування проекту приблизно 120 мільйонів євро протягом наступних двох років.

Гроші будуть використані для підтримки установки сучасного обладнання Wi-Fi для щонайменше 6-8 тисяч місцевих громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.