Королева Єлизавета ІІ: Британія занурилась в похмурий настрій

Субота, 17 червня 2017, 11:19

Британська королева Єлизавета ІІ заявила, що Велика Британія занурилась у похмурий настрій на тлі трагічних подій останніх тижнів.

Про це ідеться у зверненні королеви, оприлюдненому з нагоди її офіційного дня народження.

"Сьогодні, за традицією, святковий день. Однак цього року важко не помітити, що настрої нації – вкрай похмурі. За останні місяці країна пережила низку жахливих трагедій", - ідеться у повідомленні королеви.

Звернення британського монарха оприлюднене за кілька днів після трагічної пожежі у 24-поверховому будинку в Лондоні та на тлі трьох терактів, які відбулися у країні за останні місяці та забрали життя десятків людей.

"Як нація, ми продовжуємо думати і молитися за всіх тих, кого торкнулися ці події. В ході недавніх зустрічей з потерпілими в Манчестері та Лондоні мене вразила готовність людей у всій країні надавати підтримку і допомагати тим, хто відчайдушно цього потребує", - наголошує Єлизавета ІІ.

Королева Єлизавета ІІ народилася 21 квітня. Але, згідно з традицією, офіційний день народження монарха відзначають також у першу, другу або третю суботу червня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"