НАТО вже отримав повідомлення про рішення Ради щодо наміру вступити в Альянс

Четвер, 8 червня 2017, 14:40

У НАТО проінформовані про рішення Верховної Ради, яким членство в альянсі визначено метою зовнішньої політики України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представника Альянсу.

"Ми беремо до відома рішення Ради, але не нам його коментувати", - зазначили в НАТО.

"У загальних рисах я можу сказати вам таке: Україна сьогодні не подала заявки на членство в НАТО. Основну увагу Київ приділяє реформам і модернізації його інститутів оборони і безпеки, і НАТО підтримує ці зусилля. У цьому пріоритет", - повідомив представник НАТО.

Він також вказав на те, що "співпраця між НАТО і Україною є важливою частиною вкладу альянсу в проектування стабільності в Євроатлантичному регіоні і за його межами".

Раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг визнав чинність рішення Бухарестського саміту Альянсу про те, що Україна буде членом НАТО.

"Це рішення залишається в силі, якщо Україна виконає критерії для членства і якщо вона цього захоче", - заявляв генсек у 2014 році.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада підтримала законопроект, який закріпляє зовнішньополітичний курс України, де пріоритет – вступ до НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.