Парубій: Польська влада обіцяє піти назустріч Україні в "паспортному скандалі"

Середа, 6 вересня 2017, 12:32

Маршалок (спікер) Сейму Польщі обіцяє провести консультації з урядом, аби уникнути конфлікту з Україною при затвердженні нового дизайну паспортів.

Про це під час економічного форуму у Криниці-Здруй розповів глава верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє кореспондент "Європейської правди" з Польщі.

"Я підняв цю тему у розмові із маршалком Сейму. Він запевнив мене, що наразі ця ідея перебуває лише на початковій стадії обговорення. Він пообіцяв провести консультації із урядовцями з цього приводу, запевнивши мене, що наші аргументи будуть враховані",- заявив він.

Нагадаємо, польське міністерство внутрішніх справ оголосило обговорення нового дизайну польських паспортів. Серед зображень, що плануються розмістити на документі: Остра Брама у Вільнюсі та львівський Цвинтар орлят.

Така ініціатива вже викликала протести Литви та України. Зокрема, посла Польщі в Україні Яна Пекло було викликано в МЗС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.