Посол ЄС: Україні потрібно усвідомити, що перспективи членства зараз немає

Понеділок, 13 листопада 2017, 17:22
Версія для друку Коментарі

Посол Євросоюзу в Україні Хюг Мінгарелі вважає, що країнам-учасницям "Східного партнерства" необхідно виходити з реальності, яка не дозволяє розраховувати на перспективу членства у близькій перспективі.

Про це він заявив у дискусії на Форумі асоціацій в Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Зараз ЄС не має можливості запропонувати перспективу жодній країні-партнеру. Можливо, за кілька років, але зараз – ні", - пояснив посол, відповідаючи на запитання про актуальність нинішніх форматів співпраці ЄС зі східними партнерами, включаючи Україну.

Представник Євросоюзу наголосив, що попри це, виконання УА лишається актуальним завданням для України.

"Ми всі знаємо це (відсутність готовності ЄС до дискусії про перспективу членства), така реальність! І тепер нам, тобто Євросоюзу, необхідно переконати партнерів продовжувати виконувати Угоду про асоціацію за цього розуміння", - пояснив він.

Як відомо, Угода про асоціацію не предбачає перспективу членства України в ЄС, але і не закриває цей шлях. Як повідомляла Європравда, раніше представниця Єврокомісії заявила, що вірить, що одного дня Україна стане членом Євросоюзу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter