Депутат Сейму Литви, якого підозрюють у зв'язках з "Газпромом", залишив комісію з енергетики

Середа, 29 листопада 2017, 13:05

Депутат парламенту Литви Артурас Скарджюс, щодо якого відбулося слідство у зв'язку з появою у його сім'ї надприбутків, вийшов із парламентської комісії з питань енергетики.

Про це повідомляє Delfi.lt.

Після констатації з боку Антикорупційної комісії Сейму Литви, що, працюючи в секторі відновлюваних джерел енергії, член Соціал-демократичної трудової партії Артурас Скарджюс міг спровокувати конфлікт громадських і приватних інтересів, парламентарій повідомив про вихід з парламентської комісії з питань енергетики.

"З урахуванням тиску і щоб не псувати нерви собі і іншим, я за власним бажанням прошу викреслити мене з членів комісії з питань енергетики, не хочу більше мати справи з цими брудними процесами", - заявив він у вівторок в Сеймі, коли парламентарії зробили перерву в обговоренні висновків Антикорупційної комісії.

Повідомляється, що Антикорупційна комісія встановила, що при наявності власних інтересів у сфері відновлюваних джерел енергії, Скарджюс міг порушити при внесенні ним поправок до законів положення про суміщення громадських і приватних інтересів на державній службі.

Як відомо, дружина Скарджюса надала позику білоруському підприємству з вироблення електроенергії "ІнвестЕнергоСтрой", де їй належить 20% акцій. Позику цьому підприємству надав і банк російського газового концерну "Газпром" - "Бєлгазпромбанк".

Раніше повідомлялося, що у Литві розпочали слідство щодо депутата парламенту у зв'язку з появою у його сім'ї надприбутків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?