Єврокомісія на початку грудня схвалить фінансування Фонду енергоефективності – віце-прем’єр

Вівторок, 7 листопада 2017, 14:15

Європейська комісія на початку грудня 2017 року підпише угоду, яка передбачає фінансування Європейським Союзом Фонду енергоефективності в Україні протягом 5 років.

Про це повідомив віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на пленарному засіданні Міжнародного конгресу в рамках ХV Міжнародної виставки "КомунТех-2017", повідомляє УНІАН.

"Для нас є дуже важливою новиною, що на початку грудня буде підписано угоду Європейською комісією щодо фінансування цього Фонду. І найголовніше - це прийняття рішення, що такий Фонд буде підтримуватися Європейським Союзом протягом 5 років", - заявив Зубко.

Як повідомлялося, наприкінці серпня Європейська комісія схвалила попереднє рішення про виділення 50 мільйонів євро на підтримку Фонду енергоефективності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.