НАТО давно мало зняти штучні обмеження для надання Україні летальної зброї - Турчинов

Четвер, 14 грудня 2017, 17:19
Версія для друку Коментарі

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що держави-члени НАТО вже давно мали зняти штучні обмеження для надання Україні летальної зброї.

Про це Турчинов заявив у четвер на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу, повідомляє прес-служба секретаря РНБО.

"Вже перезріла необхідність політичного рішення держав Альянсу щодо зняття штучних обмежень, надання Україні озброєнь, зокрема і летальних, для оснащення Збройних Сил, інших структур сектору безпеки і оборони", - цитує Турчинова прес-служба.

Турчинов підкреслив, що східні кордони України є передовим рубежем європейської безпеки, тому посилення безпекових спроможностей України, розвиток Збройних Сил відбувається постійно і на різних рівнях на основі найкращих досягнень, насамперед НАТО, а також бойового досвіду останніх років.

Секретар РНБО додав, що Україна зацікавлена в активному розвитку військово-технічного співробітництва з НАТО і державами-членами Альянсу.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter