В адміністрації Трампа встановили черговий дедлайн впровадження санкцій проти РФ

П'ятниця, 15 грудня 2017, 11:28

Президент США Дональд Трамп схвалив нові санкції проти Росії ще 2 серпня 2017 року, однак адміністрація й досі їх не впровадила.

Про це повідомляє CNN.

Як відомо, нові санкції США мають на меті покарати Росію за її втручання в американські вибори 2016 року, за порушення прав людини, незаконну анексію Криму та військові дії на сході України. Закон також охоплює санкцій проти Ірану і Північної Кореї.

"Адміністрація (Трампа) пропустила свій перший дедлайн - 1 жовтня - щодо видачі вказівок про те, які російські підприємства у військовому секторі та в секторі розвідки повинні бути піддані санкціям. Держдеп запізнився із цим майже на місяць... можливо, тому, що держсекретар Рекс Тіллерсон усунув відділ, який стежить за санкціями та переніс всю цю роботу на заступника начальника управління, згідно зі своєю політикою по планування бюро, однак вони, нарешті, оприлюднили нову дату - 26 жовтня", - повідомляє CNN.

Однак тепер 29 січня 2018 року - наступний термін, коли адміністрація має визначитися із бізнесом та підприємствами з різних країн, які мають підпасти під санкції за ведення бізнесу з певними російськими підприємствами.

Демократи Конгресу США стурбовані тим, що впровадження санкцій проходить так довго, і що російські підприємства можуть встигнути створити нові дочірні компанії, щоб обійти санкції.

Сенатор Бен Кардін, високопоставлений демократ в Комітеті з міжнародних відносин, заявив, що вони будуть уважно стежити за тим, як адміністрація впроваджує закон про санкції проти РФ та хочуть отримати звіт вже наступного місяця.

Чиновник Держдепу заявив CNN, що робота над впровадженням закону продовжується.

"Це складний закон... Ми отримали та розглянули дані від широкого кола посередників - іноземних урядів, галузевих асоціацій та окремих компаній, коли ми формували правила для цих розділів. Ми будемо працювати з нашими союзниками і партнерами в реалізації цих санкцій так щоб вони були затратними для російського уряду, та водночас не мали непередбачених негативних впливів на інших", - сказало джерело.

Нагадаємо, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про введення нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.