Блок Меркель і соціал-демократи зробили вагомий крок до створення коаліції

Вівторок, 09 січня 2018, 20:54
Версія для друку Коментарі

Учасники попередніх консультацій про можливість формування "великої коаліції" в Німеччині - блок християнських партій ХДС / ХСС і Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) досягли згоди щодо положень закону про трудову імміграцію в країну.

Про це повідомили ЗМІ, що входять в групу Redaktionsnetzwerks Deutschland, з посиланням на відповідний документ комісії з економіки, транспорту і цифрових технологій, передає Deutsche Welle.

Ця домовленість - перша і поки єдина видимаознака прогресу в переговорах щодо "великої коаліції". Учасники робочої групи щодо закону про імміграцію пропонують проект з трьох частин - норми по Німеччину, ЄС і світ.

Внутрішньонімецька  частина передбачає збільшення зайнятості жінок, нові можливості для підвищення кваліфікації тих, хто працює на умовах часткової зайнятості, а також поліпшення умов праці, в тому числі для працівників старшого віку. Очікується, що пропозиції щодо підвищення кваліфікації та подальшої освіти допоможуть безробітним.

Питання імміграції є одним з найбільш чутливих на переговорах щодо коаліції, зазначає Reuters. Наразі партії домовилися, що кваліфікованих працівників слід заохочувати приїжджати до Німеччини. Щоправда, партії поки не дійшли згоди, як називатиметься майбутній закон.

Як повідомлялося, у неділю 7 січня стартували попередні пререговори про формування нової "великої" коаліції у Німеччинi.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter