НАТО збільшує оборонний потенціал через дії Росії - Столтенберг

Середа, 14 лютого 2018, 11:05
Версія для друку Коментарі

Нарощування військового потенціалу країн НАТО проводиться виключно в оборонних цілях у відповідь на дії Росії.

Про це заявив генеральний секретар Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"За багато років після закінчення "холодної війни" союзники по НАТО скоротили витрати на оборону, скоротили свої військові потенціали. І ми намагалися створити партнерство з Росією. Після незаконної анексії Криму в 2014 році, після дестабілізації на сході України, за яку відповідає Росія, ми бачимо, що Росія веде себе все більш наполегливо. Саме Росія відповідає за те, що відбувається порушення міжнародного права", - сказав Столтенберг.

Він зазначив, що НАТО відповідає на всі дії Росії пропорційно і тільки в рамках оборони.

"Але в той же самий час ми намагаємося поліпшити відносини з Росією. Ми не хочемо початку нової "холодної війни". Ми не хочемо нової гонки озброєнь. Тому ми ведемо оборонний діалог. Ми повинні займати тверді позиції, і водночас ми намагаємося поліпшити наші відносини з Росією і продовжувати діалог з нею", - зазначив Столтенберг.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс 14 лютого затвердить рішення про створення двох нових командних центрів в рамках адаптації структури НАТО до нових загроз.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter