Данія надасть Україні 65 млн євро на права людини та економічне зростання

Середа, 21 лютого 2018, 13:53

Міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен анонсував нову програму підтримки прав людини, демократії та економіки в Україні на загальну суму 65 млн євро.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним в середу в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я з великим задоволенням оголошую нову програму сусідства. Україна є однією з двох країн-пріоритетів у цій програмі... Програма передбачає виділення Україні 65 млн євро у таких сферах як права людини, стабільне економічне зростання і демократія", - сказав Самуельсен.

Нагадаємо, під час виступу у Києві на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні"  Андерс Самуельсен заявив, що Україна повинна якнайшвидше запустити роботу Антикорупційного суду, який стане ключовою ланкою у роботі антикорупційних інституцій.

"Заснування Антикорупційного суду – ключове завдання. Воно завершить антикорупційні зміни і забезпечить, щоб всі антикорупційні інституції могли працювати спільно, даючи видимі результати у боротьбі з корупцією", - сказав Самуельсен.

Він підкреслив, що необхідно продовжувати шлях реформ і забезпечувати їх незворотність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: