Британія готова застосувати до РФ нові заходи у випадку чергової провокації

Середа, 14 березня 2018, 15:27
Версія для друку Коментарі

Уряд Великої Британії готовий застосувати до Росії нові обмежувальні заходи у випадку необхідності.

Про це заявила прем’єр-міністр Тереза Мей, виступаючи у парламенті.

"Є інші заходи, які Велика Британія готова застосувати в будь-який час, якщо вона зіткнеться з черговою російською провокацією", - сказала Мей.

Вона запевнила, що у Британії є всі необхідні можливості для боротьби з потенційними загрозами.

Мей також підкреслила, що небажання Росії надати роз’яснення щодо того, як секретна хімічна речовина могла потрапити до Британії, продемонструвало "повну зневагу до цих подій".

"Вони не надали ніякого достовірного пояснення, і цьому може бути тільки два пояснення: або це була пряма дія Росії проти нашої країни, або ж російський уряд втратив контроль над хімічною речовиною. Вони також не пояснили, чому Росія має неофіційну хімічну програму всупереч міжнародному законодавству", - сказала вона.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter