Макрон підтримав звинувачення Британії на адресу Росії у справі Скрипаля

Четвер, 15 березня 2018, 11:53

Президент Франції Еммануель Макрон підтримав британські звинувачення у тому, що за отруєнням екс-шпигуна Сергія Скрипаля стоїть Росія.

Про це повідомили у президента Франції за результатами його телефонної розмови з прем’єркою Британії Терезою Мей у четвер вранці.

Як зазначили у президента Франції, з початку тижня Британія постійно інформувала Париж про зібрані британськими слідчими докази і елементи, які показують причетність Росії.

"Франція поділяє оцінку Британії і згодна, що іншого правдоподібного пояснення немає та підтверджує солідарність зі своїм союзником", - заявили у президента Франції.

"Президент Франції і прем'єр-міністр Британії засуджують використання хімічної зброї і нагадують про важливість повного дотримання міжнародних конвенцій", - йдеться у повідомленні.

Також лідери двох країн погодилися, що необхідна спільна відповідь на останній інцидент.

Нагадаємо, Велика Британія висилає з країни 23 російських дипломатів та припиняє всі дипломатичні контакти з РФ на високому рівні через отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.