Франція зобов’язує дітей ходити до школи з трьох років

Середа, 28 березня 2018, 10:05

Діти у Франції почнуть ходити до школи у три роки замість шести відповідно до нових реформ, оголошених президентом Еммануелем Макроном.

Як пише BBC, таким чином Франція буде однією з країн із найнижчим віком для обов’язкового початку навчання в Європі.

Разом з тим нововведення торкнеться лише невелика кількість дітей, оскільки більшість французьких сімей вже вирішили віддавати своїх дітей до школи в три роки. За даними уряду, лише 2,4% дітей у цьому віці не відвідують школу.

За словами Макрона, реформа покликана зменшити нерівність в освіті, оскільки у бідних районах Франції та на заморських територіях країни батьки з меншою ймовірністю відправляють своїх дітей в школу в ранньому віці.

За даними Le Monde, в Парижі 93% трирічних дітей ходять до школи, тоді як на деяких заморських територіях ця цифра набагато нижча. Макрон привітав зміни як "основоположний момент у французькій системі освіти".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?