МВС Британії перевіряє понад 700 віз, виданих багатим росіянам

Середа, 28 березня 2018, 11:26

Міністерство внутрішніх справ Великої Британії перевіряє візи всіх заможних росіян, видані за програмою залучення інвесторів.

Про це заявила британський прем’єр Тереза Мей, повідомляє The Times.

За словами Мей, в рамках програми 706 заможних росіян отримали британські візи у період з 2008 по 2015 роки. Раніше заявники на візи для інвесторів повинні були мати мінімум 1 мільйон фунтів стерлінгів для інвестування в економіку Британії, після 2014 року ця цифра була збільшена до 2 мільйонів.

Мей зазначила, що МВС вивчає, чи правильно використовувалась процедура отримання подібних віз, яка відкрита для громадян всіх країн, і чи існують у ній лазівки, які дозволяють в'їжджати до Британії іноземцям, "які не можуть потрапити до країни іншим чином".

Раніше глава парламентського комітету з питань внутрішніх справ закликав прем'єр-міністра Британії розпочати вивчення 706 віз, виданих росіянам, для того, щоб визначати джерело походження їхніх грошей.

Як повідомлялося, вже 27 країн світу оголосили про видворення загалом 144 співробітників російських дипмісій у відповідь на хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії.

Детальніше читайте у статті на сайті ЄвроПравди: "Дипломати нон грата: як країни-друзі Британії відповіли на російську хімічну атаку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.