Болгарія пояснила, чому не видворятиме російських дипломатів

П'ятниця, 30 березня 2018, 14:12

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив у п’ятницю, що Болгарія не висилатиме російських дипломатів у зв’язку з отруєнням колишнього подвійного російського агента Сергія Скрипаля у Солсбері.

Про це повідомляє Reuters.

Болгарія висловила свою солідарність із союзниками з ЄС і НАТО, відкликавши свого посла з Москви для консультацій, сказав Борисов. Проте підкреслив, що для подальших дій необхідні додаткові докази.

"Будучи на чолі Європейської ради, ми повинні підтримувати канал зв'язку, як це було зроблено за часів надмірної напруженості в нашому регіоні з Туреччиною. Ми повинні зробити те ж саме з Росією", - сказав Борисов.

"На цьому етапі ми не думаємо, що повинні вислати російських дипломатів і чиновників", - сказав Борисов після засідання ради безпеки уряду.

За словами Борисова, болгарський посол повернеться в Росію після Великодня 8 квітня.

Як відомо, вже 29 країн висилають російських дипломатів у зв'язку з отруєнням у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Крім того, Болгарія, Люксембург, Словаччина, Мальта та Португалія викликали своїх послів в РФ для консультацій.

Серед країн ЄС жодним чином не "покарали" Росію Австрія, Кіпр та Греція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.