Голова МВС Німеччини прагне жорсткішого ставлення до деяких мігрантів

Субота, 21 квітня 2018, 14:49

Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеєгофер виступає за жорсткіше ставлення до тих мігрантів, котрим у Німеччині відмовили в наданні статусу біженця.

Про це Зеєгофер заявив в інтерв'ю німецькому тижневику Spiegel, оприлюдненому в суботу, 21 квітня, інформує DW.

На думку керівника МВС Німеччини, особам, що не отримали статус біженця й не бажають повертатися на батьківщину, треба надавати лише послуги, пов'язані з їхнім утриманням.

Так само Зеєгофер підтримав ідею створення спеціальних центрів, де шукачі притулку перебуватимуть протягом періоду розгляду їхніх заяв на отримання статусу біженця. Така практика призведе до "значного зменшення міграції до Німеччини", переконаний міністр.

Зеєгофер також заперечив закиди в тому, що такі центри схожі радше на концтабори для біженців. Урядовець вказав, зокрема, на те, що мігранти мають бути в полі зору німецької влади. Крім того, всі передбачені для них послуги вони отримають лише в тому разі, якщо будуть перебувати в таких центрах, наголосив урядовець.

Нагадаємо, Зеєгофер, який є лідером баварських консерваторів, не раз виступав за посилення контролю на кордонах ФРН та істотного обмеження потоку мігрантів до країни. Він також заявляв, що не вважає іслам частиною Німеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua