Уряд Британії наполягає на виході з митного союзу з ЄС після Brexit

Понеділок, 23 квітня 2018, 08:56

Уряд Великої Британії знову підтвердив свою прихильність до виходу з митного союз з ЄС перед символічним голосуванням у парламенті на цьому тижні.

Про це повідомляє ВВС.

Минулого тижня Палата лордів проголосувала за те, що залишитися після Brexit у митному союзі з ЄС. Голосування не було зобов’язуючим, але депутати отримали можливість обговорення пропозиції цього четверга.

Але в офісі британського прем’єра заявили, що позиція уряду не зміниться. "Ми не будемо залишатися в митному союзі або приєднуватися до митного союзу", - сказав співрозмовник.

Якщо б Велика Британія залишалася частиною митного союзу, вона не змогла б укладати торговельні угоди з іншими країнами світу.

Уряд проти подальшого членства в митному союзі після Brexit, але прихильники говорять, що це допоможе зберегти відкритий кордон між Ірландією та Північною Ірландією.

Як відомо, проект угоди Єврокомісії щодо виходу Британії з ЄС передбачає, що Північна Ірландія може залишитися в митному союзі ЄС після Brexit.

Тереза Мей заявила, що пропозиція ЄС загрожує "конституційній цілісності" Сполученого Королівства.

Британія сподівається дійти згоди щодо довгострокової торговельної угоди в кінці цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?