У ПАРЄ ухвалили низку невідкладних заходів через корупційний скандал

Понеділок, 23 квітня 2018, 11:49

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалило низку невідкладних заходів через корупційний скандал.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради Європи.

Бюро вирішило запросити нинішніх та колишніх членів Асамблеї, чия поведінка була визнана групою із розслідування неетичною або такою, що порушувала кодекс поведінки Асамблеї, або які відмовилися співпрацювати з органом розслідування, щоб негайно припинити їхню діяльність у межах Асамблеї.

Крім того, Комітету з питань правил процедури, імунітетів та інституційних питань запропоновано розглянути подальші можливі дії.

Комітет також має забезпечити належне виконання рекомендацій щодо етичної структури Асамблеї, викладених у доповіді, яка підтвердила системну корупцію в ПАРЄ.

Раніше стало відомо, що президент групи Європейської народної партії в ПАРЄ Чезар Флорін Преда припинив виконання обов’язків через те, що його прізвище фігурує в звіті про випадки корупції серед членів ПАРЄ.

Нагадаємо, 22 квітня зовнішня слідча група оприлюднила свій звіт, у якому підтвердила системну корупцію в ПАРЄ.

Протягом поточного тижня ПАРЄ розгляне санкції щодо депутатів, щодо яких є підозри у корупційному впливі з боку Азербайджану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?

А то Лукашенко нападе: чи очікувати Україні російського нападу з території Білорусі

Навіщо Лукашенку військові навчання на кордоні з Україною? Чи відповідає войовнича риторика білоруського диктатора його справжнім цілям?