Пристайко: у НАТО до останнього моменту готували заблоковане Угорщиною засідання

Понеділок, 23 квітня 2018, 17:40

Блокування Угорщиною засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів не стало несподіванкою для української сторони.

Про це заявив глава представництва України при НАТО Вадим Пристайко агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ще в минулому році Угорщина пообіцяла блокувати всі засідання вище рівня послів. Комісія засідає на різних рівнях - рівень моїх заступників, рівень послів, на рівні глав МЗС або Міноборони, а також на високому рівні - глав держав. Зараз засідання не буде, міністр Клімкін не приїжджає", - розповів він агентству в понеділок.

Разом з тим, дипломат підкреслив, що в НАТО "до останнього моменту планували це засідання, готували документи, включаючи елементи з безпеки і по протоколу, все було з розрахунком на проведення засідання і приїзд Клімкіна".

Як повідомлялось, засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі цього тижня не відбудеться через рішення Угорщини.

Угорщина уже втретє блокує проведення засідання комісії Україна-НАТО на міністерському рівні. Угорська влада пояснює, що таким чином вона тисне на Україну, вимагаючи перегляду мовної норму закону про освіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.