Глава МЗС Угорщини закликав Київ "припинити фейкову пропаганду"

П'ятниця, 27 квітня 2018, 15:31

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто закликав Україну "припинити фейкову пропаганду" про вплив третьої сторони на угорську політику щодо Києва.

Про це він заявив у кулуарах зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі, повідомляє кореспондент Європейської правди.

"Я маю відкинути пропаганду української держави, їхні заяви про те, що наша політика продиктована кимось іншим. Я кажу цьому ні" - заявив Сійярто.

Він знову повторив свою заяву про те, що Україна порушує міжнародне право і права угорської меншини.

"Ми маємо 150 тисяч угорців у Закарпатті і ми завжди будемо стояти на їхньому боці, і зараз український уряд порушує їх права і свої міжнародні зобов’язання" - заявив міністр.

Він знову назвав освітній закон українським "ножем в спину" Угорщині.

"Я відкидаю, категорично відкидаю те, що наші дії диктує третя сторона. Я закликаю наших українських друзів припинити фейкову пропаганду" - заявив Сійярто.

Як повідомлялося, глава МЗС Угорщини заявив що проведення зустрічі Україна-НАТО на саміті залежить винятково від України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.