Неподалік Варшави невідомі з битами скоїли брутальний напад на українців

Четвер, 10 травня 2018, 11:42

У селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила бейсбольними битами одного з них.

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Чоловік, який постраждав, потрапив до лікарні з проламаним черепом та відкушеним язиком - під час нападу у нього стався епілептичний напад.

Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Їм від 45 до 52 років. "Чоловіки спокійні, ввічливі та доброзичливі, ніколи ні з ким не конфліктували", – розповів їхній колега з роботи.

Українці орендують житло у Ґлоскуві. У четвер, 3 травня, після виходу з місцевого магазину між ними та невідомим сталася словесна перепалка.

"За їхніми словами, чоловік сказав, що знає, де вони живуть. Він дістав телефон та кудись зателефонував", – розповів колега постраждалих.

Коли українці йшли додому, дорогу їм перегородили дві автівки, з яких вийшло 6-7 чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Двом вдалося втекти.

Однак Миколі не пощастило. Бандити зловили його і жорстоко побили. Під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком. Чоловік також був нетверезим, а тому у такому стані допитати його не змогли.

Поліція розшукує нападників, але наразі не розкриває подробиці обставин інциденту. Досі незрозуміло, чи напад стався на національному ґрунті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.