Розвідка Британії: Мей повинна завдати кіберудару по Росії у разі Третьої світової

П'ятниця, 18 травня 2018, 11:45

Глава військової розвідки Великої Британії Філіп Осборн має намір 18 травня закликати прем'єр-міністра країни Терезу Мей підготувати план кібератаки проти Росії.

Про це пише видання Daily Express, у розпорядження якого потрапив текст промови.

"Мей повинна бути готовою завдати кіберудар по Росії у випадку, якщо напруга між Сходом і Заходом переросте в Третю світову війну", - йдеться у промові Осборна.

За даними газети, виступаючи в Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень у п'ятницю, Осборн також заявить, що Велика Британія повинна бути "набагато більш агресивною і йти на ризики", щоб протистояти зовнішнім загрозам, які стали "більш гострими".

Осборн описує світ як "більш небезпечний, невизначений і непередбачуваний", підкреслюючи ключову роль кібертехнологій у сучасних війнах.

"Нові технології змінять війну, наше життя і суспільство. Без змін ми ризикуємо швидко відстати у сьогоднішньому й завтрашньому протистоянні. Повномасштабне кібернетичне протистояння може принести руйнівні ефекти на національному рівні протягом декількох хвилин", - вважає військовий бос.

Також у своєму виступі начальник військової розвідки обговорить тему отруєння на колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля в Солсбері, в якому звинуватив Лондон владу РФ.

Це демонстрація небезпеки, яку складає "дуже витончена" хімічна зброя, яку використовував російський президент Володимир Путін, зазначає видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.