Інвестиції у "Північний потік-2" - це підтримка розпаду Європи - Порошенко

Субота, 19 травня 2018, 13:46

Президент України Петро Порошенко заявив, що інвестиції у проект "Північний потік-2" призведуть до розпаду Європи, оскільки газопровід розв’яже руки Кремлю для подальшої агресії.

Про це він написав у своїй статті для німецького видання FAZ.

За словами Порошенка, "Північний потік-2" - це "чисто геополітичний проект Кремля, який не має нічого спільного з економічними та приватними інтересами, а лише має на меті підірвати єдність Європи".

"За нинішніх обставин будь-який загальноєвропейський проект з Кремлем на зразок "Північного потоку-2" стане заспокоєнням агресора і не буде демонструвати жодних ознак нашої сили" - заявив президент.

На думку Порошенка, як тільки російський газ наповнить труби газопроводу "Північний потік-2" в обхід України і Східної Європи у Кремля більше не буде причин стримувати себе для подальшого наступу.

"Це розв’яже Росії руки" - зазначив він.

"Інвестиції в "Північний потік 2" - це інвестиції в розпад Європи" - наголосив глава держави.

На його думку, у питанні "Північного потоку-2" у Європи є вибір: підтримати тих, хто підтримує її, або побудувати непотрібний газопровід ,який з'єднує Європу з тими, хто відкрито її зневажає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.