У Бремені офісу у справах біженців заборонили приймати рішення щодо притулку через скандал

Середа, 23 травня 2018, 14:53

Федеральне відомство з питань міграції та біженців (BAMF) заборонило відділенню у місті Бремен приймати будь-які рішення щодо надання притулку через корупційний скандал.

Про це повідомляє The Associated Press.

Міністр внутрішніх справ Хорст Зеєгофер підписав рішення про заборону після внутрішньої перевірки 4568 справ про надання притулку, яка встановила, що чиновники бременського відділення навмисно порушували правила.

Зеєгофер зазначив, що "довіра до якості процедур надання притулку та цілісності міграційного центру в Бремені була сильно підірвана".

У квітні німецькі прокурори заявили, що не менш ніж 1200 заяв про надання притулку були задоволені без достатніх на те правових підстав.

Більшість клопотань про притулок, схвалених з порушеннями, була подана в період з 2013 по 2016 рік єзидами - представниками близькосхідної курдської етнічної групи. Основна маса єзидів мешкає у північному Іраку, в Сирії, Вірменії, Грузії, Росії та Україні.

У справі фігурують співробітниця бременського офісу BAMF, троє юристів та перекладач. Чи мала місце передача коштів в обмін на дії чиновниці, поки невідомо. Як мінімум ідеться про "подарунок" у вигляді запрошень до ресторану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua