США вивчать можливість запровадження мита на імпорт автомобілів

Четвер, 24 травня 2018, 09:25

Адміністрація президента США Дональда Трампа почала розслідування щодо імпорту автомобілів, що може призвести до запровадження мита на їх ввезення.

Про це повідомляє Reuters.

Метою розслідування, провести яке доручив Трамп, є встановлення того, чи не загрожують імпортні автомобілі і запчастини національній машинобудівній галузі і чи не заважають вони розробці нових технологій.

"Є докази, що десятиліттями імпорт (автомобілів та автозапчастин) спричиняв негативний вплив на національну автоіндустрію", — сказав Уілбур Росс.

Він також запевнив, що його відомство проведе "ретельне, справедливе і прозоре" розслідування.

Нагадаємо, на початку березня Трамп пригрозив ввести мита у 25% на автомобілі з ЄС.

У березні адміністрація Трампа також запровадила мита в розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній стосовно Китаю, Росії та Японії, але тимчасово відклала запровадження додаткових мит для ЄС, Канади, Мексики, Бразилії, Австралії та Аргентини. У США заявили, що саме європейська сторона попросила відкласти введення мит задля того, щоб виробити і представити свої пропозиції щодо цього питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.