Луценко: світ має підтримати Україну, як підтримав Британію у справі Скрипаля

П'ятниця, 1 червня 2018, 13:45

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Україна сподівається на підтримку світової спільноти, подібну тій, яка була висловлена Британії у зв’язку з отруєнням Сергія Скрипаля.

Про це Луценко розповів у інтерв’ю німецькому виданню Bild.

У розмові генпрокурор відреагував на критику, що дії українських спецслужб підірвали довіру до українських органів влади.

"Я сам втратив друга, якого убили, бо він був журналістом. Чого хочуть ті, які нас критикують? Чому вони просто не радіють тому, що ми врятували Бабченка та багатьох інших людей?" - сказав Луценко.

Керівник Генпрокуратури також дорікнув світовій спільноті через брак солідарності.

"Ми, як і багато інших, підтримали Велику Британію у справі Скрипаля. Україна також зараз потребує цієї світової солідарності перед обличчям російської агресії", - сказав Луценко.

У інтерв’ю виданню Луценко також заявив, що інсценування убивства Бабченка дозволило не тільки врятувати життя журналіста, але й отримати список із іменами 30 інших потенційних жертв російських спецслужб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.