Держдеп, попри ЧС-2018, радить не їхати до Росії, а тим паче - до окупованого Криму

Субота, 16 червня 2018, 11:20

Державний департамент США опублікував попередження для мандрівників, в якому рекомендує американцям уникати поїздок до Росії, хоча там і проходить чемпіонат світу з футболу, а також в окупований Крим.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держдепу.

"Перегляньте свої поїздки до Росії через тероризм та переслідування. У деяких районах існує підвищений ризик" - йдеться у повідомленні.

До Криму Держдеп не радить їздити через іноземну окупацію півострова та зловживання окупаційної влади.

"В Криму наявна велика військова присутність Російської Федерації. Російська Федерація, ймовірно, буде здійснювати подальші військові дії в Криму в рамках окупації цієї частини України" - йдеться у повідомленні.

В Деррждепі нагадали, що міжнародне співтовариство, включаючи Сполучені Штати та Україну, не визнає анексію Криму Росією і застерегли – на півострові продовжують існувати зловживання щодо іноземців.

"Уряд США не може надавати екстрені послуги громадянам США, які подорожують до Криму, оскільки державним службовцям забороняється їздити на півострів" - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.