Білий дім розпочав підготовку зустрічі Трампа і Путіна – ЗМІ

Субота, 2 червня 2018, 10:17

Білий дім займається плануванням потенційного саміту між президентом США Дональдом Трампом та президентом Російської Федерації Владіміром Путіним.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з підготовкою.

За даними одного з них, посол США в Росії Джон Хантсман приїжджав в Вашингтон, щоб допомогти в організації зустрічі лідерів країн.

"Організація офіційної зустрічі між Путіним і Трампом — поточний проект посла Хантсмана, який триває кілька місяців", — сказало джерело.

Підготовка зустрічі зараз перебуває на ранній стадії. Сторонам ще потрібно узгодити дату і місце її проведення.

Очікується, що зустріч двох президентів включатиме обговорення питань Сирії, України та контролю над ядерними озброєннями. Метою саміту є вирішення довгострокових розбіжностей між США та РФ.

Саміт, якщо він відбудеться, буде вже третьою зустріччю Трампа і Путіна, які вже зустрічалися у Німеччині та у В’єтнамі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.