Лідер ультраправих ФРН назвав нацизм лише "частинкою" національної історії

Субота, 2 червня 2018, 17:58

Лідер ультраправої правої партії "Альтернатива Німеччини" Александр Гауланд високо оцінив минулі успіхи Німеччини, охарактеризувавши нацистський режим як лише невелику частину національної історії.

Про це повідомляє агентство DPA.

"Гітлер і нацисти лише пляма у понад тисячолітній історії успіху Німеччини", - сказав Гауланд.

Він не став заперечувати німецьку відповідальність за нацистський режим, заявивши: "Тільки ті, хто визнає минуле, мають силу формувати майбутнє". Проте він підкреслив, що це лише частина історії Німеччини, яка виходить далеко за межі цього періоду.

Гауланд та інший лідер "Альтернативи для Німеччини" Йоґер Меутхен виступали на дводенному федеральному конгресі для молодих учасників партії.

Молодіжне крило відрізняється від решти партії своїм ставленням до ЄС, яке його керівництво характеризує як: "Європейський Союз повинен померти, щоб Європа могла жити".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.