Ізраїль знизив рівень участі в Раді ООН з прав людини

П'ятниця, 22 червня 2018, 18:33

Ізраїль тимчасово скоротив свою участь у Раді ООН з прав людини через кілька днів після того, як Сполучені Штати заявили про свій вихід з організації в основному через те, що Рада упереджено ставиться до Ізраїлю.

Дипломати в Женеві, виступаючи на умовах анонімності, заявили, що Ізраїль "знизив" свою участь в Раді, щоб вирівняти свою позицію з позицією США, повідомляє Associated Press.

Дипломати наголосили, що рішення Ізраїлю не є остаточним і може змінитися. Ізраїль не членом Ради, але він долучається до її роботи, як і більшість інших країн, у ролі спостерігача.

Роландо Гомес, представник Ради, підтвердив, що Ізраїль не брав участі в пленарному засіданні у п'ятницю. Ізраїльські дипломати також не брали участі в обговоренні дискримінації проти жінок у четвер.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю відмовилося від коментарів, наголошує агентство.

Нагадаємо, 19 червня США оголосили про свій вихід з Ради ООН з прав людини,звинувативши Раду у політизованості та відсутності проведення необхідних реформ.

Європейський Союз розчарований рішенням Сполучених Штатів вийти з Ради ООН з прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.