Австрія: човни з мігрантами взагалі не повинні прибувати в Європу

Субота, 23 червня 2018, 10:54

Канцлер Австрії Себастіан Курц наполягає, що покласти край міграційній суперечці у Європі має недопуск мігрантів до європейського континенту.

Про це він заявив у інтерв’ю німецькому виданню Bild.

"Ми повинні запобігти тому, щоб човни (з нелегальними мігрантами на борту – Ред.) взагалі колись прибували до Європи", - заявив Себастіан Курц.

Крім того, австрійський канцлер наполягає, що біженців, які вже потрапили до ЄС, необхідно розмістити за межами Європи.

"Якщо ж мігранти вже потрапили до ЄС, ми повинні опікуватись ними за межами Європи. Там вони отримають безпеку, але жодних гарантій благополучного життя у Центральній Європі", - вважає Себастіан Курц.

Курц підтвердив заяву прем'єра Данії про те, що зараз іде робота над організацією таборів для біженців за межами Європейського Союзу, проте не став уточнювати, у яких саме країнах вони можуть бути розміщені.

В неділю у Брюсселі відбудеться неофіційний саміт ЄС щодо міграції за участі 16 держав Євросоюзу, однак прориву на ньому не очікується. Країни "Вишеградської четвірки" - Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина - оголосили бойкот цій зустрічі.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель прагне домовитися про загальноєвропейські заходи для подолання міграційної кризи, які, як вона сподівається, зможуть задовольнити її партнерів по коаліції Християнсько-соціальний союз.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.