Рейтинг Макрона обвалився до найнижчої позначки за час президентства

Неділя, 24 червня 2018, 16:50

Популярність французького президента Еммануеля Макрона досягла нового мінімуму.

Про це свідчить результати опитування Французького інституту громадської думки (IFOP), проведеного за замовленням газети Journal du Dimanche.

Рейтинг президента впав знову після недавніх суперечок з приводу витрат у його резиденціях і різких зауважень, які він зробив про види допомоги в рамках соціального забезпечення.

Незважаючи на зростання іноземних інвестицій, число людей з доброю думкою про 40-річного лідера знизилося на один процентний пункт у червні до 40%, показало опитування.

Про своє невдоволення діяльністю Макрона тим часом заявили 58% французів. Опитування показало, що зниження популярності було особливо гострим серед населення, старшого 65 років, підтримкою якого Макрон залучився на президентських виборах минулого року.

Кілька відомих бізнесменів та економістів нещодавно висловили занепокоєння з приводу економічної політики Макрона, яка розглядається як така, що задовольняє багатих.

Макрон свого найвищого показника підтримки досягав у червні 2017 року. Тоді за нього висловилися 64% французів. Президентом Франції він став у травні минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.