Суд Іспанії відхилив апеляцію 15 колишніх каталонських чиновників

Середа, 27 червня 2018, 18:34

Верховний суд Іспанії відхилив апеляцію 15 обвинувачених каталонських сепаратистів, постановивши, що вони повинні бути притягнуті до відповідальності за бунт, неповагу та неправильне використання державних коштів.

Про це повідомляє The Associated Press.

Суд вирішив, що обвинувачення проти політиків-сепаратистів, які брали участь в організації референдуму про незалежність Каталонії, було "достатньо обґрунтованим".

Серед обвинувачених і колишній каталонський лідер Карлес Пучдемон, який покинув країну, щоб уникнути в'язниці, а зараз перебуває у Німеччині, очікуючи рішення про екстрадицію.

Іспанський прем'єр-міністр Педро Санчес заявив, що його уряд займе менш конфронтаційну позицію стосовно каталонських сепаратистів, залишаючись при цьому проти незалежності регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?